Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym: Zaproszenie na sportowe wydarzenie na piasku w Mysłowicach

Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym: Zaproszenie na sportowe wydarzenie na piasku w Mysłowicach

6 lipca w Parku Słupna w Mysłowicach odbędzie się niecodzienne wydarzenie sportowe, które przyciągnie fanów rugby. Rugbiści będą rywalizować nie na trawie, ale na piasku. Wydarzenie to stanowi Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym i zapowiada się jako emocjonujące widowisko.

Rugby plażowe to dynamika gry połączona z letnią atmosferą i dobrą zabawą dla wszystkich członków rodziny. Do udziału w turnieju zgłosiły się już drużyny męskie, żeńskie i mieszane z różnych miast, takich jak Ruda Śląska, Częstochowa, Bielsko-Biała, Oświęcim czy Kraków.

Organizatorzy z radością zapraszają mieszkańców Mysłowic oraz entuzjastów rugby na to wyjątkowe wydarzenie. W ich mniemaniu, Mistrzostwa będą doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Oprócz sportowej rywalizacji, przygotowane zostały liczne atrakcje dla publiczności – zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Nudzić się nie będzie czasu, w programie są m.in. strefa dmuchańców, punkt gastronomiczny oraz strefa uzupełniania płynów. Dodatkowo, rugbiści przygotowali kilka niespodzianek, które odkryją się dopiero podczas wydarzenia.

Zapraszamy na początek turnieju, który startuje 6 lipca o 11:00 na boisku w Parku Słupna. Wstęp na Mistrzostwa Śląska w Rugby Plażowym jest bezpłatny.