Parafia w Kosztowach i rada dzielnicy zapraszają na trzynastą edycję Parafialnego Festynu Rodzinnego

Parafia w Kosztowach i rada dzielnicy zapraszają na trzynastą edycję Parafialnego Festynu Rodzinnego

W najbliższą sobotę, dokładnie 15 czerwca, odbędzie się w parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej zlokalizowanej w miejscowości Kosztowy, trzynasta edycja Parafialnego Festynu Rodzinnego. Zorganizowane tego dnia wydarzenie ma na celu przede wszystkim integrację społeczności lokalnej oraz umożliwienie mieszkańcom miłego spędzenia czasu.

Początek festiwalowej zabawy zaplanowany jest na godzinę 15:00. Uczestnicy festynu będą mogli skorzystać z licznych atrakcji. W programie imprezy znalazły się między innymi różnego rodzaju gry i zabawy, a także różnorodne występy artystyczne oraz koncerty. Dla najmłodszych uczestników przygotowano dmuchańce oraz możliwość przejażdżki bryczką. Szczegółowe informacje na temat festynu można znaleźć na oficjalnym plakacie wydarzenia.

Warto dodać, że dochód uzyskany z organizacji Parafialnego Festynu Rodzinnego zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy skansenu górniczego oraz miejsca kultu poświęconego Świętej Barbarze, które to obiekty powstają na terenie parafii.