Mężczyzna pod wpływem alkoholu kierował skradzionym samochodem i spowodował dwie kolizje

Mężczyzna pod wpływem alkoholu kierował skradzionym samochodem i spowodował dwie kolizje

W mieście Mysłowice, funkcjonariusze miejscowej policji zatrzymali mężczyznę w wieku 44 lat. W chwili zatrzymania prowadził on pojazd marki Fiat Doblo, którego uprzednio przywłaszczył sobie nielegalnie. Co więcej, wykazał on oznaki nietrzeźwości, a przeprowadzone badanie alkomatem potwierdziło obecność 2,7 promila alkoholu w jego organizmie. Z informacji uzyskanych przez policję wynika, że na pokładzie skradzionego pojazdu znajdował się również brat podejrzanego.

Zdarzenie miało miejsce w sobotni wieczór około godziny 19 na ulicy Ziętka. Bracia na skradzionym aucie najechali na tył samochodu marki Audi. W momencie próby odjechania z miejsca zdarzenia, uderzyli w kolejne auto tej samej marki. Na szczęście żadne z tych incydentów nie spowodowało poważniejszych obrażeń poszkodowanych.

Mundurowi natychmiast zareagowali na te zdarzenia, zatrzymując 44-letniego kierowcę i konfiskując jego prawo jazdy. Wkrótce potem namierzono i zatrzymano także jego brata. Teraz to sąd zadecyduje o ich dalszym losie.