Policja w Mysłowicach zatrzymuje złodziejkę perfum

Policja w Mysłowicach zatrzymuje złodziejkę perfum

Alarmujące doniesienia napłynęły z Mysłowic, gdzie policjanci z miejscowej Komendy Miejskiej udaremnili działalność kobiety podejrzanej o serię kradzieży w drogeriach. Sprawczynią była 35-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego, która specjalizowała się w kradzieżach perfum o łącznej wartości przekraczającej 1400 złotych.

Kilka dni temu informowaliśmy o innym przypadku kradzieży w Mysłowicach. 21 sierpnia policjanci tamtejszej Komendy Miejskiej zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych, w tym kawy, w jednym z dyskontów. Wartość skradzionego towaru wyniosła ponad 600 złotych. Teraz jednak, kilka dni później, mundurowi znów musieli interweniować w związku z kolejnym przestępstwem tego typu.

Zdarzenie miało miejsce 23 sierpnia, kiedy to 35-letnia kobieta została przyłapana na kradzieży perfum o wartości ponad 500 złotych, w jednym z lokalnych sklepów kosmetycznych. Jak się okazało, to nie były jej pierwsze tego typu wykroczenia. Wcześniej kobieta dopuściła się podobnych kradzieży w innych drogeriach rozsianych po Mysłowicach. Całkowita wartość skradzionych perfum przez kobietę wyniosła aż 1400 złotych.

Winna została postawiona przed zarzutami za wszystkie swoje czyny i teraz to sąd zadecyduje o jej dalszym losie. Zgodnie z prawem, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.