Zatrważające zdarzenie na mysłowickich ulicach: kompletnie pijany ojciec prowadzi swoje 7-letnie dziecko do szkoły

Zatrważające zdarzenie na mysłowickich ulicach: kompletnie pijany ojciec prowadzi swoje 7-letnie dziecko do szkoły

Na ulicach Mysłowic doszło do wyjątkowo niepokojącego incydentu. W trakcie rutynowej kontroli drogowej, która miała miejsce w środę, 13 września, policjanci zatrzymali białego chevroleta. Ich zdumienie było ogromne, kiedy okazało się, że za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna, który prowadził swoje 7-letnie dziecko do szkoły.

Sytuacja miała miejsce w dzielnicy Mysłowic o nazwie Larysz, dokładnie o godzinie 7:30 rano. Policja drogowa patrolowała tamtejsze tereny i podczas standardowej kontroli zatrzymała białego chevroleta. Za kierownicą pojazdu siedział 39-letni mężczyzna, który przewoził swoje 7-letnie dziecko. Wyjaśnił on funkcjonariuszom, że zawozi syna do szkoły.

Co sprawiło sytuację niezwykle niebezpieczną i szokującą, to fakt, że 39-latek był kompletnie pijany. Przeprowadzony test na zawartość alkoholu potwierdził, że mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Potwierdziło to wcześniejsze podejrzenia stróżów prawa, którzy po zatrzymaniu pojazdu poczuli intensywny zapach alkoholu od kierowcy.