Mężczyzna znalazł kartę płatniczą i wykorzystał ją do zakupu kebaba: Policja z Mysłowic ujęła 36-latka

Mężczyzna znalazł kartę płatniczą i wykorzystał ją do zakupu kebaba: Policja z Mysłowic ujęła 36-latka

W mieście Mysłowice doszło do nietypowego incydentu. Mieszkaniec tego miasta, 36-letni mężczyzna, odnalazł przypadkowo kartę płatniczą, jednak zamiast podejmować próby odnalezienia jej właściciela, zdecydował się na jej nielegalne wykorzystanie. Jak się okazało, skorzystał z niej, realizując transakcje zakupowe.

Sytuacja została zauważona przez pracowników jednej z lokalnych restauracji położonych w dzielnicy Brzęczkowice. Zgłosili oni do miejscowej policji podejrzenie, że jeden z klientów zapłacił za swoje zamówienie korzystając z karty, która nie należy do niego. Zamówienie to, jak wynikało z raportu, to kebab.

Funkcjonariusze Mysłowickiej Komendy Policji natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Ujawnili tam 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o nielegalne wykorzystanie znalezionej karty płatniczej. Na widok policji, mężczyzna przyznał się do winy, potwierdzając tym samym prawdziwość zgłoszenia i fakt, że karta płatnicza, której używał do dokonania transakcji, została przez niego wcześniej znaleziona.