In Vitro w Mysłowicach

In Vitro w Mysłowicach

W wyniku podpisanej umowy na realizację programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego in vitro, mieszkańcy Mysłowic będą mieli dostęp do nowoczesnych procedur wspomaganego rozrodu. Konkurs na realizatora programu zakończył się sukcesem, a wybrano cztery renomowane podmioty, które będą odpowiedzialne za świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W tegorocznej edycji konkursu na realizatora programu zwyciężyły następujące instytucje: Gyncentrum Sp. z o.o., oddział w Katowicach, mysłowicka Novomedica Sp. z o.o., klinika InviMed w Katowicach (należąca do spółki Medi Partner) oraz Centrum Leczenia Niepłodności Angelius w Katowicach (należące do spółki Provita). Te renomowane ośrodki medyczne zapewnią profesjonalne wsparcie oraz kompleksową opiekę medyczną dla par borykających się z problemem niepłodności.

Całkowita kwota zabezpieczona na realizację programu wynosi imponującą sumę 400 000 złotych. Dzięki temu znacznemu dofinansowaniu możliwe będzie objęcie wsparciem aż 60 par, które borykają się z problemami z poczęciem dziecka.