Mysłowice: Notoryczni złodzieje kosmetyków zatrzymani przez policję

Mysłowice: Notoryczni złodzieje kosmetyków zatrzymani przez policję

Funkcjonariusze mysłowickiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o notoryczne kradzieże w drogeriach na terenie całego Śląska. Złodzieje kradli nie tylko kosmetyki, ale też sprzęt elektroniczny, powodując całkowite straty na kwotę około 12 tys. zł. Obaj podejrzani zostali doprowadzeni przed oblicze prokuratury, gdzie usłyszeli już zarzuty w swojej sprawie.

Na początku kwietnia br. jeleniogórskim policjantom rzucili się w oczy dwaj mężczyźni, którzy dziwnie zachowywali się w pobliżu drogerii przy ul. Kwiatowej w Jeleniej Górze. Podczas legitymowania mężczyzn policjanci ustalili, że jednym z nich jest 19-latek z Sosnowca, a drugim 23-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej.

A jeżeli regularnie używasz kosmetyków, postaw na produkty naturalne. Tutaj znajdziesz wiele ciekawostek o najlepszych kosmetykach naturalnych.

Kradli kosmetyki z drogerii w różnych miastach na Śląsku

Natomiast podczas przeszukania ich samochodu znaleziono liczne artykuły drogeryjne, które były jeszcze oryginalnie zapakowane, takie jak maszynki do golenia, szczoteczki do zębów, lakiery do paznokci itd. Jak się okazało, wszystkie produkty były łupami kradzieży, których mężczyźni dopuszczali się w drogeriach na terenie całego Śląska.

Podejrzani okradali drogerie w różnych miastach śląskich, kradnąc towary o łącznej wartości około 12 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali aresztowani i doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli kilkanaście zarzutów związanych z kradzieżami. Za popełnione czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.