Tragiczny wypadek w Mysłowicach

Tragiczny wypadek w Mysłowicach

W poniedziałek 1 maja doszło do tragicznego wypadku, podczas którego samochód wypadł z drogi, a następnie zatrzymał się na drzewie. Autem podróżowała rodzina z 5-letnim dzieckiem. W wyniku zdarzenia uwięziona we wraku została 29-letnia kobieta, która niestety nie przeżyła wypadku. 

W poniedziałek na drodze w Mysłowicach tuż przy granicy z Katowicami doszło do tragicznego wypadku. Samochód, którym podróżowała para z dzieckiem, uderzył bowiem w drzewo. Niestety nie wszyscy przeżyli to zdarzenie, ponieważ zakleszczona we wraku auta kobieta mimo podjętej reanimacji zmarła. Mężczyzna oraz 5-letnie dziecko zostali natomiast przetransportowani do szpitala. Służby informujące o stanie dziecka poinformowały, że doznał on ogólnych potłuczeń. Zostanie jednak przez kilka dni w szpitalu w celu obserwacji.

Prowadząc dalsze czynności w sprawie, okazało się, że 27-letni kierowca był w trakcie wypadku nietrzeźwy. Policja informuje, że został on zatrzymany i będą wykonywane z nim dalsze czynności w sprawie. Przed sądem odpowie za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.