Policjant z Mysłowic kolejny raz wyróżniony na zawodach pływackich

Sierżant Paweł Jankowski, pracujący na co dzień w mysłowickiej komendzie już po raz kolejny został nagrodzony na zawodach pływackich złotymi medalami. Wywalczył je podczas XVII Mistrzostw Dolnego Śląska w Pływaniu Masters, Puchar Polski Masters w Bielawie.

Mysłowicki Policjant sierżant Paweł Jankowski zdobywał już wcześniej wyróżnienia w dyscyplinie sportu, jaką jest pływanie. W ubiegłym tygodniu natomiast (15 i 16) kwietnia wziął udział w XVII Mistrzostwach Dolnego Śląska w Pływaniu Masters, Puchar Polski Masters. Wywalczył w swojej kategorii wiekowej (25-29 lat) aż cztery medale, a w tym:

• Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100 metrów stylem dowolnym z rezultatem 51,85 s;
  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 100 metrów stylem zmiennym z rezultatem 58,99 s;
  • Złoty medal w kategorii wiekowej 25-29 lat na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym z rezultatem 56,40 s;

Jak podaje do informacji Komenda Miejska Policji w Mysłowicach to nie pierwsze sukcesy sportowe funkcjonariusza, który na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Mysłowic. W wolnych chwilach bowiem zawsze znajduję czas na sport i systematyczne treningi.